Canis Inform - new version of cynology.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пародии и аномалии с претенции за "развъждане"

Go down

Пародии и аномалии с претенции за "развъждане" Empty Пародии и аномалии с претенции за "развъждане"

Писане by Admin 5/10/2013, 13:25

Поместеното по-долу е провокирано от участничка във форум за любители на кучета (www.dog.bg). Същата има представители на породата Английски Булдог, „произвежда” кученца и естествено – ги продава.

Коментирах породата като една от най-проблемните, продукт на човешкия снобизъм, невежество и задоволяване единствено на извратена ексцентричност, която е против биологията на животните.

Въпросната „адвокатка” на породата ме атакува, наблягайки, че ми липсва компетентност за породата Английски Булдог. В същото време разбрах, че същата се е обявила за КИНОЛОГ и РАЗВЪДЧИК и че се занимава с РАЗВЪЖДАНЕ и КИНОЛОГИЯ повече от 20 години.

Тъй като развъждането и кинологията са НАУКИ, изискващи съответните академични образования и тъй като на мен не ми бе поднесена никаква научно-аргументирана информация, оборваща твърденията ми, помествам малко „нагледни материали”. Още повече, че след моето мнение в цитирания по-горе форум ми бе наложена постоянна забрана за достъп до него.

Между другото името на тази производителка на Английски булдог, самообявила са за „Развъдчик-Кинолог” е Елена Йорданова, а сайтът й с търговска насоченост е http://www.stylebullet-streletz.com/


Пародии и аномалии с претенции за "развъждане" 2874d4d74f7a

Пародии и аномалии с претенции за "развъждане" 1c2341cae321

Пародии и аномалии с претенции за "развъждане" 5635751e35ec

Пародии и аномалии с претенции за "развъждане" 19be6ab25991
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 170
Join date : 04.10.2013
Местожителство : Nova Zagora, BULGARIA

https://canisinform.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите